Fotowoltaika dla firmy
– oszczędności i wizerunek

Ceny energii nieustannie rosną, a podwyżki cen prądu, jakie czekają nas w najbliższym czasie, dla wielu będą ogromnym szokiem. Droższy prąd to również spore wyzwanie dla biznesu. Problem rozwiązuje fotowoltaika dla firm, a więc instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu przedsiębiorstwa lub konstrukcja naziemna w jego okolicach. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, irytują Cię coraz wyższe ceny prądu i chcesz być konkurencyjny cenowo i wizerunkowo – nie mogłeś trafić lepiej. Dobierzemy i zamontujemy elementy zestawu fotowoltaicznego, a Twoja firma prąd na potrzeby działalności będzie wytwarzać ze słońca.

Fotowoltaika dla firm – dlaczego warto
zainwestować w energię ze słońca?

Jeśli zainwestujesz w panele fotowoltaiczne, korzyści takiej inwestycji Twoja firma będzie czerpać dziś, jutro i przez kilkadziesiąt kolejnych lat i to na wielu różnych płaszczyznach.

  • Niższe rachunki za prąd – fotowoltaika dla firmy to ogromne korzyści finansowe. Urządzenia i maszyny pobierają dużo energii elektrycznej, co gorsza rosną też ceny prądu. Instalacja PV dla firmy pozwala uniezależnić się od operatora energetycznego.
  • Poprawa wizerunku – inwestycja w panele fotowoltaiczne to niewątpliwie korzyści wizerunkowe. Jako przedsiębiorca dbający o środowisko możesz pozyskiwać nowych klientów, którzy chcą być ekologiczni i korzystać z produktów i usług firm wyznających tę idę.
  • Zewnętrzne finansowanie – podobnie jak osoby prywatne, również fotowoltaika dla firmy może być w części sfinansowana z dotacji i dofinansowań. Możesz ubiegać się o dodatkowe środki, ale też korzystać z leasingów, kredytów i ulg podatkowych.
  • Redukcja kosztów produkcji – dzięki fotowoltaice możesz zredukować koszty produkcji. Instalacje PV pozwalają zmniejszyć energochłonność maszyn i urządzeń.
  • Spokój przedsiębiorcy – swój własny prąd na potrzeby firmy to większy spokój przedsiębiorcy. Nie musisz analizować polityki Unii Europejskiej i szukać optymalnych taryf cen energii elektrycznej.
  • Niższe ceny produktów i usług – wyższe ceny prądu oznaczają wzrost cen wytwarzanych produktów i oferowanych usług. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne i zostań bardziej konkurencyjnym przedsiębiorcą lub zarabiaj jeszcze więcej na marży.

Fotowoltaika dla firmy
off-grid i on-grid

Nasza firma może Ci pomóc generować darmowy prąd dla firmy na jeden z dwóch sposobów. Zawsze będzie to instalacja fotowoltaiczna optymalnie dobrana do potrzeb przedsiębiorstwa. Mamy doświadczenie w systemach:

  • on-grid – instalacja PV podłączona do sieci, która produkuje prąd i magazynuje go w systemie energetycznym. Jeśli panele produkują mniej prądu, niż potrzebuje firma na swoją działalność, przedsiębiorstwo może odebrać go z sieci. W systemie opustów jako tzw. prosument Twoja możesz bezpłatnie odebrać 70% oddanej energii.
  • off-grid – instalacja PV bez dostępu do sieci, kiedy energia jest magazynowana w zewnętrznych akumulatorach.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym konsultantem. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika dla firmy w NSF energia krok po kroku

Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu w wykonawstwie instalacji fotowoltaicznych. Nasza usługa jest kompleksowa, a Ty jako przedsiębiorca nie musisz się niczym martwić. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim od początku do końca. Zawsze działamy w wielokrotnie sprawdzonym schemacie, choć każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie.

Konsultacje

Wyliczenia i projekt.

Montaż instalacji fotowoltaicznej.

Podłączenie instalacji PV do sieci.

Zaufaj nam, a już wkrótce Twoja firma uniezależni się od wysokich cen energii elektrycznej. Nasze atuty to:

Wieloletnie doświadczenie w branży!

Nawet 25-letnie gwarancja na produkty i usługi!

Najlepsi specjaliści i fachowcy od instalacji PV na rynku!

Wsparcie w zakresie finansowania inwestycji!

Zestawy fotowoltaiczne najwyższej jakości!

Zapraszamy do kontaktu! Uwolnij swoją firmę od dostawcy energii elektrycznej!