Fotowoltaika dla domu
jednorodzinnego

Fotowoltaika dla domu to rozwiązanie, które pozwala ograniczyć rachunki o prąd nawet o 80%. Pomogliśmy czerpać prąd ze słońca tysiącom polskich rodzin, nadzorując i realizując proces od początku do końca. Teraz również i Ty możesz dołączyć do szybko rosnącego grona naszych zadowolonych klientów i produkować ekologiczny prąd na użytek własnego gospodarstwa domowego.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu
jednorodzinnego – dlaczego warto?

Fotowoltaika dla domu to najlepszy sposób na uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej. Jeśli irytują Cię ciągłe podwyżki cen prądu (pamiętaj, będzie jeszcze gorzej!), odetnij się od dostawcy i korzystaj z nieograniczonej zielonej energii słonecznej.

Pomożemy w montażu paneli fotowoltaicznych na Twoim dachu lub tzw. wspornikach. Wcześniej zajmiemy się wyliczeniem optymalnej mocy Twojej instalacji PV, a już po wszystkim wypełnimy dokumentację do zakładu energetycznego, dzięki czemu staniesz się tzw. prosumentem.

Od tego momentu Twoje gospodarstwo domowe będzie generować prąd na swoje potrzeby, a Ty będziesz opłacać jedynie obowiązkowe pozycje na fakturze od dostawcy energetycznego. Każdego miesiąca oszczędzisz ok. 80%!

To jednak nie wszystko. Dzięki panelom fotowoltaicznym możesz także oszczędzić na ogrzewaniu. Spytaj nas o ogrzewanie domu prądem z fotowoltaiki. To naprawdę proste i opłacalne!


Fotowoltaika dla domu
z NSF energia krok po kroku

Nie musisz rozumieć, jak działa fotowoltaika, nie masz też obowiązku samodzielnego montażu paneli fotowoltaicznych. Z pewnością najbardziej Cię interesuje opłacalność fotowoltaiki.

Wszystko zależy od zestawu fotowoltaicznego – rozmiarów i mocy paneli fotowoltaicznych, falownika czy osprzętu. Oczywiście najważniejsze, aby Twoja instalacja PV była optymalnie dobrana do potrzeb gospodarstwa czy firmy. Wówczas prąd wystarczy do obsługi wszystkich urządzeń latem, ale też zimą i w nocy, kiedy panele fotowoltaiczne są mniej wydajne.

Oczywiście zajmujemy się wszystkim od początku do końca. Nasi specjaliści są gwarancją rzeczywistej opłacalności inwestycji w instalację PV. Dobieramy zestaw fotowoltaiczny, w tym panele fotowoltaiczne i inwertery. Jeszcze wcześniej przeprowadzamy wywiad i audyt energetyczny. Dokładnie analizujemy dotychczasowe rachunki za prąd i możemy dobrać moc oraz rozmiar instalacji fotowoltaicznej.

Dzięki temu Twoje rachunki za prąd będą wynosić tylko 20% dotychczasowej kwoty z faktury. Opłacać będziesz tylko obowiązkowe na fakturze opłaty. Dzięki nam i instalacji PV będziesz wytwarzać prąd na własny użytek, a inwestycja fotowoltaiczna zwróci się już po 6-8 latach. Kolejne 15-20 lat to już czysty zysk. Oblicz, ile możesz zaoszczędzić, jeśli przez 20 kolejnych lat zapłacisz tylko 1/5 obecnego rachunku za prąd.

Fotowoltaika dla domu z NSF energia krok po kroku

Pamiętaj, że jesteśmy kompleksowym wykonawcą instalacji PV dla gospodarstw domowych. Dlatego nadzorujemy cały proces realizacji inwestycji. Już teraz od osobistej, domowej instalacji fotowoltaicznej dzielą Cię jedynie 4 kroki!

1. Konsultacje

umów się na spotkanie z naszymi konsultantami. Przyjedziemy na miejsce, odpowiemy na pytania i zabierzemy się do dalszej pracy.


Umów spotkanie

2. Przygotowanie projektu

przeprowadzimy audyt energetyczny lub posłużymy się obecnymi rachunkami za energię elektryczną. Dzięki temu dobierzemy instalację PV o optymalnej mocy, która w 100% spełni potrzeby gospodarstwa domowego. Na tym etapie obliczymy, ile paneli fotowoltaicznych na dom jest potrzebnych oraz jaki będzie koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego.

3. Montaż instalacji PV

zamontujemy panele fotowoltaiczne, falownik, licznik i resztę osprzętu. Panele staramy się montować w kierunku południowym, w miejscu pozbawionym zacienienia i z kątem nachylenia ok. 45 stopni, aby zapewnić instalacji PV najwyższą wydajność.

4. Podłączenie instalacji fotowoltaicznej

zajmiemy się podłączeniem instalacji do sieci, a także uzupełnieniem i złożeniem dokumentacji dla operatora energetycznego.

Ile kosztuje instalacja PV dla domu jednorodzinnego?

Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego jest coraz niższy. Wynika to z rozwoju technologii, rośnie też konkurencja w branży, a w końcu – możesz skorzystać z dotacji, dofinansowania, ale też leasingów, nisko oprocentowanych kredytów i ulg – oczywiście wszystkim zajmie się nasz dział finansowy.

Średnio za 1 kW instalacji fotowoltaicznej trzeba zapłacić 4-5 tysięcy złotych. Cała instalacja dla domu jednorodzinnego najczęściej kosztuje ok. 20-25 tys. zł (instalacje fotowoltaiczne o mocy ok. 5 kW). Dzięki dokładnym wyliczeniom i doświadczeniu montowane przez nas instalacje zwracają się maksymalnie przez 7 lat. Kolejne 15-20 lat to tylko i wyłącznie zyski!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym konsultantem. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto założyć instalację fotowoltaiczną z NSF energia?

Zaufaj nam, a już niebawem uniezależnisz się od cen prądu. Warto na nas postawić!

X (liczba lat na rynku) doświadczenia

nasi pracownicy reprezentują najwyższy poziom wiedzy i umiejętności. Zadaniem każdego z naszym pracowników jest służenie pomocą, radą i doświadczeniem. Wszystko po to, aby szerzyć ideę bezemisyjnej, czystej i taniej energii odnawialnej ze słońca.

Fachowy personel

nasi pracownicy reprezentują najwyższy poziom wiedzy i umiejętności. Zadaniem każdego z naszym pracowników jest służenie pomocą, radą i doświadczeniem. Wszystko po to, aby szerzyć ideę bezemisyjnej, czystej i taniej energii odnawialnej ze słońca.

Najwyższa jakość

zawsze cenimy sobie elementy zestawów fotowoltaicznych od najlepszych producentów. Oferujemy panele fotowoltaiczne, falowniki, liczniki i inny osprzęt nawet o 25-letniej gwarancji.

Pomoc w finansowaniu

mamy specjalny dział, który pomoże w finansowaniu inwestycji. W ten sposób panele fotowoltaiczne do domu mogą być tańsze nawet o kilka tysięcy złotych. Pomożemy Ci zdobyć te środki!

Zapraszamy do kontaktu! Uwolnij się od swojego dostawcy energii elektrycznej. Zainwestuj w instalacje PV i wytwarzaj darmowy prąd ze słońca!